Şirketimiz

1987 yılında İstanbul Göztepe’de ilk oto galerisini  açmıştır. 1989’da Kadıköy Ziverbey’de ki kendi mülküne taşınmış ve siz değerli müşterilerine hizmeti sürdürmüştür.

2004 yılında Kocaeli – Darıca Kuş Cenneti yanındaki 1200 metre karelik parkı bulunan kendi mülküne taşınmıştır.

2017 yılı başında ise yine Fevziçakmak Mahallesi İstasyon Caddesi No:272 41700 Darıca/KOCAELİ adresinde kendi mülküne taşınmıştır.  1250 metre karelik parkı ile siz kıymetli müşterilerine hizmete devam etmektedir. 

30 yıldır, ikinci elde en yeni, sorunsuz araçlar satın alarak ve satışa sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı ticaret yaptığımızı bizi tanıyanlar, alış veriş yapanlar bilir. İkinci elin yenisi sloganı ile 30 yıl önce yola çıkmıştık. Halen ilk gün işe başladığımız gün ki heyecanımızla almaktan satmaktan önce biz zevk aldık hoşnut olduk. Binlerce kişiyi araç sahibi yaptık ve geride memnun bir müşteri kitlesi ile güçlendik.

Ramazanoğlu Otomotiv & Satılık 2.el araç, oto, arabalara anında hızlı peşin nakit ödeme yaparak araçlarınızı satın alıyor. Arabamı hemen nakit  satıyorum diyene nakit 2.el araçlarınız değerinde alınır, ikinci el oto alan firmalar, ikinci el oto pazarı fiyatları bizde.  Kim peşin otomobil, araç alır diye aramayın. Arabamı hemen satmak istiyorum, Araba alan galeriler, Acele satılık araba, 2. el araç alan galeriler, aramayın,  satmak istiyorum diyorsanız aracınızı 2. El otonuzu,  otomobilinizi, taşıtlarınızı, arabanızı  nakit alıyoruz. Aracınızı 2. El otonuzu,  otomobilinizi, taşıtlarınızı, arabanızı  güvenli hemen hızlı anında nakit peşin alalım.  Araçlarınız değerinde nakit alınır, takas yapılır, acil satılık 2. el oto, araç, araba, otomobilleriniz nakit ve peşin alım satımı yapılır. İkinci el aracınız, otonuz, araba ve otomobilleriniz hemen hızlı nakitle ve peşin alırız. Hemen ve nakit araç alımı, satılık 2.el arabalara otolara otomobillere peşin ödeme yapılır. Her marka 2. el araç, oto, araba, otomobil, taşıt, alım ve satım için doğru ve güvenilir galeri Ramazanoğlu Otomotiv, tüm Türkiye’de  İstanbul, Kocaeli, Adapazarı, Bolu, Düzce, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Kayseri, Kahramanmaraş gibi illerde ve Tuzla, Darıca, Çayırova, Gebze ilçelerinde peşin nakit araba alıyoruz, oto galerimizde araçlarımızı teşhir ederek satışa sunuyoruz.

Aradığınız araç bizim parkımızda olabilir. Saygılarımla.

M.H.RAMAZANOĞLU

Ramazanoğlu Otomotiv...

hakkimizda.png